Kvalitní dětské povlečení vybíráme za vás

Děti často potřebují motivaci, aby šly večer včas do postýlky. Správný motiv na ložním prádle může pomoci. Proto se to u nás hemží kočičkami, pejsky i koňmi a z regálů koukají kamarádi z Tlapkové patroly i z Ledového království, Harry Potter, Prasátko Peppa, Krteček, Minecraft, Fortnite a mnoho dalších. Máme široký výběr pro kluky i pro holky, pro nejmenší dětské povlečení do postýlky, pro školáky dětské povlečení na velkou postel i povlečení pro teenagery.

 

Kvalita a použitý materiál

Při výběru platí, že s vyšší cenou přichází i vyšší kvalita. Vybíráme zboží od osvědčených výrobců tak, aby splňovalo střední až vysokou kvalitu z několika pohledů:
 
  • kvality ušití a propracovanosti švů,
  • kvality potisku, případně fototisku,
  • stálobarevnosti i po mnoha pracích cyklech,
  • kvality použitých materiálů,
  • certifikátu Oeko-Tex®,
  • férové ceny odpovídající kvalitě.
Vše nabízíme ve 100% bavlně (až na úplné výjimky z řady 3D). Povlaky na peřiny a polštáře jsou vždy na zip a daří se nám vybírat modely, kde je zip umístěný na delší straně polštáře pro snadnější povlékání. Povrchová úprava materiálu může být různorodá, u nás nabízíme i bavlněný satén, flanel, 100% BIO bavlnu, krep, jersey i bambus. Pravidelně nakupujeme přímo od výrobců, abychom poskytli dostatečný výběr za férovou cenu. Výběr motivů diskutujeme nejen mezi sebou, ale zapojujeme také naše děti. 
 

Rozměry

Nabízíme klasický rozměr 140x200, 70x90, ale najdete i tzv. německý rozměr 140x200, 80x80 a prodlouženou délku 140x220. Do dětských postýlek pak máme rozměry na peřiny 90x130, 100x135 a na polštář 40x60.

 

Naši hlavní výrobci

Do střední kvality můžeme zařadit nabízené značky Herding, Halantex, Jerry Fabrics i Dadka Vracov (jejich prostěradla zařazujeme do nejvyšší třídy). Celý náš tým má několik kousků doma a můžeme potvrdit dlouhodobou stálobarevnost (i tmavších barev) při praní na 40 st. Můžeme také potvrdit minimum reklamací na našem eshopu v průběhu tohoto roku. Značka Herding má objektivně jemnější povrchovou úpravu. Do nejvyšší kvality řadíme českou značku Matějovský.

 

Dadka Vracov

Úspěšný český výrobce i prodejce jiných značek. Používá při výrobě kvalitní materiály, které jsou opatřeny zdravotními i jakostními certifikáty. Z jejich výrobních řad máme oblíbená hlavně prostěradla, která u nás zaujímají zvláštní postavení právě díky nejvyšší kvalitě použitých materiálů s vysokou gramáží. Jsou nositelem značky QZ společně se značkou Česká kvalita. Froté má gramáž 220g/m2 a jersey s elastanem 190g/m2. Pro srovnání Matějovský má froté prostěradla s gramáží 200g/m2 a jersey s elastanem 180g/m2.
 

HalantexPolský výrobce ložního prádla, kterému se podařilo vybudovat velmi dobré postavení na trhu střední a východní Evropy. Mají profesionální designéry, kteří dávají jednotlivých licenčním motivům osobitý ráz. I tato značka je nositelem certifikátu kvality Oeko-Tex® a jejich zboží pravidelně doplňujeme v průběhu celého roku.
 

HerdingNěmecký výrobce, který je na trhu od roku 1918 a licencemi se zabývá od roku 1957. Je známý precisním zpracováním výrobků a propracovaným systémem kontroly kvality. Veškerý jeho textil má certifikát kvality Oeko-Tex® Standard 100 potvrzující splnění náročných kritérií kvality včetně zdravotní nezávadnosti. Disponuje vlastním in-house teamem 14 designérů, který umí vytvořit nádherně ladící motivy nelicenční i licenční pro všechny věkové skupiny, od miminek po teenagery.

 

Jerry FabricsI když se jedná o českou obchodní společnost, drží si pod kontrolou svoji zakázkovou výrobu a pravidelně navštěvuje svoje továrny v Indii, Pákistánu i Číně, čímž může garantovat stálou kvalitu nabízeného textilu. Funguje již 18 let, licenci Disney získala v roce 2009 a po ní následovala řada licencí filmových hrdinů a dětských kreslených licencí. Textil má také certifikát kvality Oeko-Tex®. Vytkli bychom nízkou gramáž materiálu u jejich dětských prostěradel s licencemi. 

 

Matějovský
Český výrobce, který svůj textil šije převáženě v České republice. Je známý top kvalitou, originálními motivy a měkoučkým materiálem, ve kterém je radost spát. Je sice dražší než naše ostatní značky, ale investice se Vám skutečně vyplatí. Precizní zpracování materiálů, výroba pod 100% kontrolou a mistrovský design - to jsou společné charakteristiky jejich produktů. Z licencí bychom zdůraznili Krtečka, Medvídka Pú a Josefa Ladu, kterého nabízí pouze Matějovský.
Při výrobě klade důraz na ochranu životního prostředí a využití přírodních surovin. Všechny výrobky podléhají kontrolám Textilního zkušebního ústavu, což vám poskytuje záruku zdravotní nezávadnosti.

Zpět na výpis novinek
Jak správně vybrat školní tašku? Přečtěte si našeho průvodce.

Licencované produkty

Aktuálně

21.08.

SEŠITY DO ŠKOLY - jaké?

Jaký papír, obálka, s okrajemi nebo bez? S vyměnitelnou náplní? Obyčejné nebo DESIGNOVÉ (hezké)? 524, 544 nebo jiné?

06.08.

Školní PENÁLY? Pro kluky, holky, prvňáky nebo středoškoláky?

Znáte určitě všechny typy školních penálů? Dozvíte se jaké existují i které jsou zajímavé nebo neobvyklé, také o jejich kvalitě.

20.07.

Stil - od aktovek pro prvňáky po studentské batohy

Představujeme především velmi oblíbené, dobře sedící školní aktovky STIL. Dále uvidíte přehledně batohy od 1. třídy po středškoláky - modely a designy pro rok 2023.

13.07.

Aktovky a batohy Oxybag recenze 2023

Vylepšení modelů a novinky Oxybag 2023! Vybíráte? Zvažujete? Detailní informace k této značce Vám určitě zrychlý Váš rozhodovací proces.

MenuX

InformaceX