LEGO Ninjago Elemental Master of Energy - batoh Urban
| Kód produktu: | 20268-2501 |
| Hloubka: | 20 cm |
| Šířka: | 31 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Hmotnost: | 450 g |
| Nosnost: | 7 |
| Objem: | 28 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Lego |
Související produkty
Batoh Urban je perfektní na přespávání u kamarádů, volný čas i den na cestách a to nejen díky prostorným kapsám, do kterých se vejdou hračky, svačina i oblečení. Batoh má 2 hlavní kapsy, 1 malou kapsu na zip na přední straně batohu a 2 síťované boční kapsy například na láhev s vodou či jiné drobné předměty. Nechybí polstrovaná, prodyšná záda s motivem LEGO kostky, nastavitelné, polstrované ramenní popruhy a reflexní prvky na všech stranách batohu k zajištění bezpečnosti na cestách. Batoh je vyroben z odolného materiálu bez použití PVC.
Popis produktu:
- nastavitelné, polstrované ramenní popruhy
- nastavitelný hrudní pás
- reflexní značky po všech stranách batohu
- dvě prostorné kapsy a malá kapsa na zip na přední straně batohu
- boční síťované kapsy po obou stranách batohu, např. na láhev s vodou
- jmenovka uvnitř hlavní kapsy
- Rozměry: 31 x 45,5 x 20,5 cm (Š x V x H)
- Hmotnost: 450 g
- Objem: 28 l
- Materiál: 300D rPET polyester PUx2 print & solid
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.











