Školní aktovka Oxybag PREMIUM Unicorn 2
| Kód produktu: | 7-72719 |
| Hloubka: | 18 cm |
| Šířka: | 31 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Hmotnost: | 1000 g |
| Nosnost: | 8 |
| Objem: | 20 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Oxybag |
Po odklopení horní klopy máte k dispozici velkou komoru s dvojitou pohyblivou přepážkou, která slouží k uložení těžších předmětů blíže k zádům. K uložení svačinového boxu je určena přední kapsa s termomateriálem. Postranní kapsy se zipem ukryjí lahev na pití nebo třeba deštník. Pevné dno s nožkami chrání batoh před ušpiněním.
Další popis:
- anatomicky tvarovaná, polstrovaná záda
- nastavitelné ramenní popruhy
- přídavné popruhy v horní části aktovky
- hrudní popruh
- dvě postranní kapsy na láhev
- poutko na přenášení a zavěšení tašky
- reflexní prvky ze všech stran
- pevné dno s nožkami
- kovový zámek
Rozměry: 39 x 31 x 18 cm
Váha: 1000 g
Objem: 20 l
Nosnost: 8 kg
Výrobce: Karton P+P








