Školní aktovka PREMIUM Real Madrid One Color One Club
| Kód produktu: | B7-64119 |
| Hloubka: | 21 cm |
| Šířka: | 33 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Hmotnost: | 1100 g |
| Nosnost: | 8 |
| Objem: | 20 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Oxybag |
Anatomické polstrování zádové části školních aktovek svým tvarem umožňuje dostatečné odvětrávání, dítko se tedy pod batohem jen tak nespotí.
Aktovky OXYBAG prvňáčkům na zádech krásně sedí a jsou výjimečné svými originálními licenčními i nelicenčními motivy.
Další popis:
- jedna velká, přehledná komora s vnitřním organizérem na desky
- objem hlavní komory 20 l
- velká kapsička na rozvrh a menší kapsička na jmenovku na vnitřní straně klopy
- dvě boční kapsy na lahev
- přední velká samostatná termo-kapsa na svačinu
- posuvný stahovací hrudní popruh
- délkově nastavitelné ramenní popruhy s možností přitažení v horní části
- pevné dno na praktických nožičkách
- reflexní prvky po celém obvodu batohu
- zpevněné poutko na pověšení či přenášení v ruce
- odrazka na sponě klopy
Rozměry: 39 x 31 x 18 cm
Hmotnost: < 1,1 kg
Objem: 20 l
Nosnost: 8 kg
Výrobce: Karton P+P










