Školní aktovka Topgal BEBE 24001 G
| Kód produktu: | BEBE_24001_G |
| Hloubka: | 19 cm |
| Šířka: | 28 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Hmotnost: | 1080 g |
| Nosnost: | 7 |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Model BEBE padne všem malým slečnám s výškou od 110 cm. Jde o kompromis mezi aktovkou a školním batohem s nepropustným organizérem a hliníkovou výztuhou.
Parametry
Hmotnost: 1.08 kg Rozměry (v x h x h): 37 x 19 x 28 cm Použitý materiál: 100% Polyester Nosnost: 7.00 kg Objem: 20 l Školní třída: 1.třída, 2.třída
Model BEBE je vhodný pro malé slečny s výškou 110 cm. Roztomilé malé vrabčáky doplní plyšový přívěsek ve tvaru srdce. Batoh má jednu velkou komoru se žlutým nepropustným organizérem. Na přední části aktovky najdete další dvě praktické kapsy na zip, ve vnitřní kapse jmenovku.
Hlavní charakteristika
pevná lisovaná záda jedna komora s nepropustným organizérem výškově nastavitelná hrudní přezka nastavitelné ramenní popruhy poutka pro bederní pás magnetky na koncích ramenních popruhů (pro snazší uchycení vlajících konců) reflexní prvky: na čele a bocích batohu, na ramenních popruzích zátěr proti dešti pevné dno z materiálu TOPDURA opatřené nožičkami batoh byl testován v ITC Zlín poutko na zavěšení batohu na lavici poutko na přenášení batohu v ruce
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.


















