Školní batoh a penál Topgal ENDY 23039 B
| Kód produktu: | setS_ENDY_23039_B |
| Hloubka: | 19 cm |
| Šířka: | 28 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Hmotnost: | 900 g |
| Nosnost: | 7 |
| Objem: | 21 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Související produkty
Hlavní charakteristika:
- má pevná lisovaná záda
- dvě komory a jedna hluboká přední kapsa
- výškově nastavitelná hrudní přezka
- nastavitelné ramenní popruhy
- konečky ramenních popruhů jsou opatřeny magnetky (pro snazší uchycení vlajících konců)
- reflexní prvky - na čele a bocích batohu, na ramenních popruzích
- zátěr proti dešti
- pevné dno z materiálu TOPDURA opatřené nožičkami
- batoh testovalo ITC Zlín
- odnímatelná karabinka na klíče
- poutko na zavěšení batohu na lavici
- poutko na přenášení batohu v ruce
Parametry:
- nosnost: 7 kg
- rozměry: 39 x 19 x 28 cm
- hmotnost: 0,90 kg
- objem: 21 l
- školní třída: 1.třída, 2.třída, 3.třída
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.


















