Školní batoh BAAGL Skate Max Wave GRS
| Kód produktu: | BAAGL_A-35426 |
| Hloubka: | 22 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Hmotnost: | 1100 g |
| Nosnost: | 8 |
| Objem: | 31 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Baagl |
Školní batoh Baagl Skate Max Wave - lehký batoh s hmotností pouze 1150 g je vybaven posuvným zádovým systémem, který umožňuje nastavení až na čtyři různé velikosti
- Batoh z recyklovaného, voděodolného materiálu je vybaven řadou reflexních prvků pro maximální bezpečnost dítěte i za snížené viditelnosti.
- Disponuje odnímatelným bederním pásem a díky speciální výztuži z EVA pěny perfektně drží tvar. • Zesílené ucho batohu navíc zvyšuje jeho nosnost až na 8 kg.
- V místech, kde se ramenní popruhy mohou dotýkat krku, je jemná síťovina na spodní straně mírně vytažena do svrchní části, což zajišťuje ochranu krku.
- Tříkomorový organizér zahrnuje speciální kapsu na notebook z jemného sametového materiálu, který chrání elektroniku před poškrábáním.
- Praktické dvoucestné zipy YKK umožňují snadný a rychlý přístup k obsahu batohu.
- Součástí batohu je také stylový přívěsek.
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.












