Školní batoh ERGO Minnie
| Kód produktu: | 3-188 |
| Hloubka: | 20 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 41 cm |
| Hmotnost: | 700 g |
| Nosnost: | 8 |
| Objem: | 22 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Oxybag |
Další popis:
- anatomicky tvarovaná záda s výztuží
- polstrované nastavitelné ramenní popruhy s dotahovacími pásky
- dvě kapsy na bocích batohu – jedna na láhev s pitím (po rozepnutí zipu je v ní síťovaná kapsa pro lepší uchycení lahve), druhá zipová kapsa je určená na drobnosti
- hrudní popruh
- bezpečnostní reflexní prvky
- dvě poutka - na přenášení a zavěšení batohu
- vysoce kvalitní zipy a delší zipová táhla
- nožky zespodu batohu
Rozměry: 41 x 30 x 20 cm
Nosnost: 6 kg
Hmotnost: 700 g
Výrobce: Karton P+P







