Školní batoh Herlitz be.bag Airgo Královský
| Kód produktu: | W50015085 |
| Hloubka: | 19 cm |
| Šířka: | 34 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Hmotnost: | 1000 g |
| Nosnost: | 6 |
| Objem: | 18 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Herlitz |
Taška roste s dítětem díky praktickému systému výškově nastavitelných ramenních popruhů ergo ES2®. Zádová část i ramenní popruhy jsou anatomicky tvarované, měkce polstrované. Pohodlí při nošení napomáhá také výškově nastavitelný hrudní popruh.
Hlavní komora s přepážkou poskytuje velký úložný prostor, přední kapsa obsahuje organizér na drobnosti (peněženku, mobilní telefon, klíče apod.). K uložení lahve s pitím nebo např. deštníku slouží boční kapsy.
Stabilitu zajišťuje pevné dno a konstrukce batohu.
Další popis:
- hlavní komora s velkým objemem
- přední kapsa s organizérem
- boční kapsy na láhev
- výškově nastavitelné ramenní popruhy
- integrovaný hrudní popruh
- přídavné popruhy k vrchní části aktovky
- anatomicky tvarované měkce polstrované záda
- stabilní pevná konstrukce
- dno s plastovými nožičkami
- reflexní prvky ze všech stran
Technické parametry:
Rozměry: 39 x 34 x 19 cm
Objem: 18 l
Nosnost: 6 kg
Hmotnost: 1.000 g
Výrobce: Herlitz









