Školní batoh Herlitz SoftLight Motýl a láhev zdarma
| Kód produktu: | 50032655 |
| Hloubka: | 23 cm |
| Šířka: | 28 cm |
| Výška: | 38 cm |
| Hmotnost: | 900 g |
| Nosnost: | 6 |
| Objem: | 16 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Herlitz |
Alternativní zboží
Batoh nabízí ergonomicky tvarované a prodyšné zadní polstrování, měkkou horní klopu a horní část aktovky zajištěnou zdrhovadlem. Tím zajistíte přitažení učiva k zádům. Integrovaný hrudní popruh poskytuje dodatečnou podporu při nošení - batoh nesklouzává z ramen. Bezpečnost dítěte zajišťují reflexní pásky na přední straně a bocích batohu a na ramenních popruzích.
Další popis:
Rozměry: 38 x 28 x 23 cm
Hmotnost: 900 g
Objem: 16 l
Nosnost: 6 kg
Materiál: 100% polyester
Výrobce: Herlitz
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.










