Školní batoh Stil Junior Cosmo
| Kód produktu: | STIL_ABJ0734 |
| Hloubka: | 20 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Hmotnost: | 1000 g |
| Nosnost: | 10 |
| Objem: | 22 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Stil |
Školní batoh Junior Cosmo je ergonomický a lehký batoh určený pro děti od 1. do 4. třídy ZŠ. Díky nastavitelnému zádovému systému roste spolu s dítětem a zajišťuje pohodlné nošení během celého školního roku.
- vhodný pro děti s výškou cca 120–140 cm
- nastavitelný zádový systém Adjustable System
- 3D anatomicky tvarovaný zádový panel
- Air Flow systém pro lepší cirkulaci vzduchu
- 3 prostorné komory a přední kapsy
- anatomicky tvarované nastavitelné ramenní popruhy
- nastavitelný hrudní pás pro správné usazení batohu
- vodoodpudivý materiál a voděodolné dno s nožičkami
- reflexní prvky pro vyšší bezpečnost
- objem 22 l
- rozměry 40 × 30 × 20 cm
- nosnost 10 kg
Moderní motiv Cosmo s vesmírným designem a kvalitní ergonomické zpracování dělají z batohu ideální volbu pro každodenní školní použití.
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.







