Školní batoh Topgal BAZI 24003 G
| Kód produktu: | BAZI_24003_G |
| Hloubka: | 19 cm |
| Šířka: | 29 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Hmotnost: | 900 g |
| Nosnost: | 7 |
| Objem: | 20 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Lehký batoh BAZI je vhodný pro všechny holky od 115 cm. Malé školačky ocení zvířecí vzor v decentních barvách a pevně držící 3 vyměnitelné magnety. Batoh má dvě hlavní objemné komory. Zadní komora batohu je širší, proto do ní vložte nejtěžší učivo a směrem dopředu odlehčujte. V prostřední komoře je umístěna síťová kapsa na zip a jmenovka. Do přední hluboké kapsy na čele batohu se vejde třeba krabička na svačinku, nebo penál PENN 24003 ve stejném designu. Malá kapsička slouží pro drobné poklady.
Hlavní charakteristika
váží 900 gramů pevná, anatomicky tvarovaná záda dvě komory a hluboká přední kapsa výškově nastavitelná hrudní přezka nastavitelné ramenní popruhy poutka pro bederní pás magnetky na koncích ramenních popruhů (pro snazší uchycení vlajících konců) reflexní prvky: na čele a bocích batohu, na ramenních popruzích vyměnitelné magnety zátěr proti dešti pevné, nepropustné dno z materiálu TOPDURA batoh byl testován v ITC Zlín poutko na zavěšení batohu na lavici poutko na přenášení batohu v ruce
Parametry
Hmotnost: 0.90 kg Rozměry (v x h x h): 39 x 19 x 29 cm Použitý materiál: 100% Polyester Nosnost: 7.00 kg Objem: 20 l Školní třída: 1.třída, 2.třída, 3.třída
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.









