Školní batoh Topgal ENDY 25003 G
| Kód produktu: | ENDY_25003_G |
| Hloubka: | 19 cm |
| Šířka: | 24 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Hmotnost: | 900 g |
| Nosnost: | 7 |
| Objem: | 21 l |
| Reflexní prvky: | ano |
| Výrobce: | Topgal |
Model ENDY je dvoukomorový batoh s krásnou vílou a třpytivým přívěskem motýla, který neváží ani kilogram. Je ideální pro školačky s výškou od 110 cm do první až třetí třídy ZŠ.
Do široké zadní komory doporučujeme dát nejtěžší učebnice nebo desky na sešity a směrem od zad postupně odlehčovat. Přední komora je o něco užší, obsahuje malou síťovou kapsu na zip a jmenovku. Sem můžete dát například penál ve stejném designu nebo krabičku na svačinu. Boční kapsa skvěle udrží lahev na pití o objemu 0,5 litru.
♻️ Batoh je vyroben z recyklovaných materiálů, jejichž svrchní materiál i podšívka jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného polyesteru podle certifikace GRS.
Hlavní charakteristika
- pevná lisovaná záda
- tělo a podšívka batohu z recyklovaného polyesteru dle certifikace GRS
- jedna komora s nepropustným organizérem a dvě malé kapsy
- reflexní prvky: na čele a bocích batohu, na ramenních popruzích
- magnetky na koncích ramenních popruhů (pro snazší uchycení vlajících konců)
- pevné, nepropustné dno z materiálu TOPDURA s nožičkami
- poutka pro bederní pás TOP 24021 a TOP 24022
- poutko na zavěšení batohu na lavici
- výškově nastavitelná hrudní přezka
- odnímatelná karabina na klíče
- nastavitelné ramenní popruhy
- batoh byl testován v ITC Zlín
- PU zátěr proti dešti
Parametry
- Hmotnost: 0.90 kg
- Rozměry: (v × h × š) 39 x 19 x 28 cm
- Použitý materiál: 100% recyklovaný PES (rPET)
- Nosnost: 7.00 kg
- Objem: 21 l
- Školní třída: 1.třída, 2.třída, 3.třída



















