Školní batoh Topgal KIMI 25010 G
| Kód produktu: | KIMI_25010_G |
| Hloubka: | 21 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 43 cm |
| Hmotnost: | 1020 g |
| Nosnost: | 7 |
| Objem: | 26 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Černý dvoukomorový batoh dobře padne slečnám od 125 cm. Tuto černou klasiku oživí speciální barevné zipy s fialovými taháčky. Kdo se nebojí zaujmout?
Zadní komora je nejobjemnější, proto se do ní vejde všechno těžké učení. Přední komora je malinko menší a skrývá síťovou kapsu na doklady i jmenovku. Do malé přední kapsy se vejde penál ve stejném designu nebo krabička se svačinou.
♻️ Batoh je vyroben z recyklovaných materiálů, jejichž svrchní materiál i podšívka jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného polyesteru.
Hlavní charakteristika
- váží 1 kg
- pevná, anatomicky tvarovaná záda s výztuhou
- dvě komory s malou přední kapsou
- výškově nastavitelná hrudní přezka
- nastavitelné ramenní popruhy
- poutka pro bederní pás
- magnetky na koncích ramenních popruhů (pro snazší uchycení vlajících konců)
- reflexní prvky: na čele a bocích batohu, na ramenních popruzích
- zátěr proti dešti
- pevné, nepropustné dno z materiálu TOPDURA
- batoh byl testován v ITC Zlín
- odnímatelná karabina na klíče
- poutko na zavěšení batohu na lavici
- poutko na přenášení batohu v ruce
Parametry
- Hmotnost: 1,02 kg
- Rozměry: 43 x 21 x 30 cm
- Použitý materiál: 100% Polyester
- Nosnost: 7.00 kg
- Objem: 26 l
- Školní třída: 2.třída, 3.třída, 4.třída, 5.třída
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.




