Školní batoh Topgal MIRA 24019 B
| Kód produktu: | MIRA_24019_B |
| Hloubka: | 23 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 41 cm |
| Hmotnost: | 1180 g |
| Nosnost: | 7 |
| Objem: | 25 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Dvoukomorový model MIRA svým objemem poslouží minimálně do páté třídy. Zadní komora batohu je o užší, najdete v ní i menší síťovou kapsu na zip. Přední komora je širší, velmi objemná a je rozdělena polstrovanou přepážkou na dvě části. Hluboká kapsa na přední komoře je jako stvořená pro penál PENN 24019 ve stejném designu.
Hlavní charakteristika
- váží lehce přes 1 kg
- pevná, anatomicky tvarovaná záda s výztuhou
- dvě komory a jedna hluboká kapsa
- výškově nastavitelná hrudní přezka
- nastavitelné ramenní popruhy
- poutka pro bederní pás
- magnetky na koncích ramenních popruhů (pro snazší uchycení vlajících konců)
- reflexní prvky: na čele a bocích batohu, na ramenních popruzích
- zátěr proti dešti
- pevné, nepropustné dno z materiálu TOPDURA
- batoh byl testován v ITC Zlín
- odnímatelná karabina na klíče
- poutko na zavěšení batohu na lavici
- poutko na přenášení batohu v ruce
Parametry
- Hmotnost: 1,18 kg
- Rozměry (v x h x š): 41 x 23 x 30 cm
- Použitý materiál: 100% Polyester
- Nosnost: 7.00 kg
- Objem: 25 l
- Školní třída: 2.třída, 3.třída, 4.třída, 5.třída
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.









