Studentský batoh Ergobag Satch pack - Mystic Nights 2025
| Kód produktu: | SAT_01322_90119_10 |
| Hloubka: | 27 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Hmotnost: | 1200 g |
| Objem: | 30 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Ergobag |
Studentský batoh Satch pack je vhodný pro školáky a studenty od 11 let nebo od výšky 140 cm. Díky možnosti nastavení výšky ramenního popruhu jej lze individuálně nastavit od 140 – 180 cm. Batoh je samostojný, má 2 velké kapsy + organizér a pojme až 30l objemu. Díky nastavitelnému hrudnímu popruhu a bedernímu pásu přenáší až poloviční váhu nákladu do oblasti pánve, odlehčuje tak ramenům a krční páteři. Tento teenagerský batoh má vnitřní kapsu na telefon s prostorem na power banku. Ke každému studentskému batohu je možné dokoupit nejrůznější příslušenství, které vhodně doplní vybavení každého školáka či studenta.
Inovovaný model! tvarem pro větší pohodlí a přizbůsobení.
- Přepracovaný zádový systém s pěnovými polštáři pro větší odpružení a pohodlí
- Lepší cirkulace vzduchu díky většímu vzduchovému kanálu s Airway Mesh (komínový efekt)
- Ještě měkčí ramenní popruhy s upraveným
- Vylepšený bederní pás pro dokonalejší přenos váhy.
Technické parametry:
Váha: 1200 g
Objem: cca 30 l
Rozměry: šířka 30 cm, hloubka 27 cm, výška 45 cm
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.











