Studentský batoh OXY Style Fresh blue a klíčenka zdarma
| Kód produktu: | B8-04219 |
| Hloubka: | 18 cm |
| Šířka: | 32 cm |
| Výška: | 46 cm |
| Hmotnost: | 990 g |
| Nosnost: | 8 |
| Objem: | 27 l |
| Reflexní prvky: | ne |
| Výrobce: | Oxybag |
Přehled:
dvoukomorový batoh s vystuženou kapsou na notebook
organizér v přední komoře
polstrovaná záda i ramenní popruhy
výškově nastavitelný hrudní popruh
přední kompresní popruhy
pohodlné ucho na přenášení batohu v ruce
kvalitní zipy s kontrastními taháčky
dvě boční kapsy
Rozměry: 46 x 32 x 18 cm
Hmotnost: 0,99 kg
Nosnost: 8 kg
Objem: 27 l
Výrobce: KARTON P+P
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.








