Studentský batoh OXY Zero flowers a klíčenka zdarma
| Kód produktu: | 8-41720 |
| Hloubka: | 20 cm |
| Šířka: | 26 cm |
| Výška: | 48 cm |
| Hmotnost: | 750 g |
| Nosnost: | 8 |
| Objem: | 24 l |
| Reflexní prvky: | ne |
| Výrobce: | Oxybag |
Rozměry: 480 x 260 x 200 mm
Objem: 24 l
Nosnost: 8 kg
Nízká hmotnost: 750 g






