Studentský batoh Stil Alfa Love
| Kód produktu: | ABO1524658 |
| Hloubka: | 19 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 43 cm |
| Hmotnost: | 700 g |
| Nosnost: | 8 |
| Objem: | 27 l |
| Výrobce: | Stil |
Související produkty
Kvalitní, ergonomicky tvarované batohy pro studenty s Air flow zádovým systémem vhodné pro žáky 2.stupně ZŠ a studenty středních škol.
Studentský školní batoh disponuje 2 prostornými komorami a přední kapsou na drobné predměty, klíče apod. Polstrování batohu je z prodyšného materiálu, na bocích batohu jsou kapsy na láhev na pití.
Přehled:
- zádový systém Airflow
- dvě postranní kapsy na lahev
- bezpečnostní prvky po obou stranách batohu
- polstrované ramenní popruhy
- měkká, odolná rukojeť
- 100% bez PVC (kromě spon a reflexních prvků)
Rozměry: 43 x 30 x 19 cm
Hmotnost: 0,7 kg
Objem: 25 l
Nosnost: 8 kg
Výrobce: Stil
S tímto produktem si zákazníci nakoupili
Alternativní zboží







