Studentský batoh Topgal RONY 23026 G
| Kód produktu: | RONY_23026_G |
| Hloubka: | 22 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Hmotnost: | 880 g |
| Nosnost: | 9 |
| Objem: | 27 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Černý studentský batoh s vyšívanými květy a stylovou nášivkou je tzv. must-have každé dospívající slečny.
Hlavní charakteristika
- váží 880 gramů
- má pevná lisovaná záda z měkké pěny
- dvě komory, dvě přední kapsy
- výškově nastavitelná hrudní přezka
- polstrované měkké ramenní popruhy
- reflexní prvky
- zátěr proti dešti
- pevné dno z materiálu TOPDURA
- otestován v ITC Zlín
- poutko na zavěšení na lavici i přenos batohu v rukou
Parametry
- hmotnost: 0.88 kg
- rozměry (v x h x h): 44 x 22 x 30 cm
- použitý materiál: 100% Polyester
- nosnost: 9.00 kg
- objem: 27 l
- školní třída: střední škola, 2. stupeň ZŠ, 5.třída
Dvoukomorový batoh v temně černé barvě, oživený vyšitými květy a stylovou nášivkou. Záda batohu jsou polstrovaná a anatomicky tvarovaná z měkké pěny. Uvnitř zadní komory je umístěna polstrovaná kapsa na notebook i tablet.
Kromě dvou hlavních komor má batoh dvě přední kapsy, do kterých se krásně vejde ETUE 23026 ve stejném designu. Součástí jedné z nich je síťovaná kapsa na doklady a karabinka na klíče. Reflexní prvky jsou zakomponovány tak, aby nenarušily celkový vzhled batohu. Postranní kapsičky na lahev s pitím jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako batoh, aby bez problémů udržely 1,5 litrovou láhev.
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.








