Studentský batoh Topgal ROTH 25033 G
| Kód produktu: | ROTH_25033_G |
| Hloubka: | 21 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Hmotnost: | 1240 g |
| Nosnost: | 9 |
| Objem: | 27 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Barevný studentský batoh je vhodný pro studentky s výškou od 145 cm. Batoh se stylovou nášivkou má dvě prostorné komory. Záda batohu jsou polstrovaná, anatomicky tvarovaná s lehkou hliníkovou výztuhou. Uvnitř zadní komory je umístěna polstrovaná kapsa na notebook a menší na tablet či powerbanku, v druhé komoře najdete klíčenku a síťovanou kapsu na zip.
Na přední straně batohu jsou dvě menší kapsy. Do horní kapsy se vejde studentské pouzdro na psací potřeby nebo svačinový box. Postranní kapsy jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako batoh – levá je uzavíratelná zipem, pravá skvěle udrží 1,5 litrovou lahev. Reflexní prvky jsou decentní, přesto zaručí skvělou viditelnost.
Hlavní charakteristika
- dvě komory, dvě přední kapsy
- pevná lisovaná záda z měkké pěny s hliníkovou výztuhou
- poutka pro bederní pás TOP 24021 a TOP 24022
- výškově nastavitelná hrudní přezka
- pevné dno z materiálu TOPDURA
- polstrované ramenní popruhy
- měkká kapsa na notebook
- zátěr proti dešti
- reflexní prvky
Parametry
- Hmotnost: 1.24 kg
- Rozměry: (v × h × š) 44 x 21 x 30 cm
- Použitý materiál: 100% Polyester
- Nosnost: 9.00 kg
- Objem: 27 l
- Školní třída: střední škola, 2. stupeň ZŠ, 5.třída
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.








