Studentský batoh Topgal ROTH 26039 G
| Kód produktu: | ROTH_26039_G |
| Hloubka: | 21 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Hmotnost: | 1240 g |
| Nosnost: | 9 |
| Objem: | 27 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Dvoukomorový studentský batoh s dynamickým abstraktním motivem o objemu 27 litrů. Záda batohu jsou polstrovaná a anatomicky tvarovaná z měkké pěny. Uvnitř zadní komory je umístěna polstrovaná kapsa na notebook i tablet. Samozřejmostí jsou reflexní prvky pro maximální bezpečnost.
Kromě dvou hlavních komor má batoh dvě přední kapsy, do kterých se krásně vejde pouzdro na psací potřeby nebo svačinový box. Do prostřední komory jsme umístili síťovanou kapsu na doklady a karabinu na klíče. Postranní kapsy na lahev jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako batoh (perfektně udrží 1,5 litrovou láhev) a reflexní prvky nenarušují celkový vzhled batohu.
Hlavní charakteristika
- dvě komory, dvě přední kapsy
- pevná lisovaná záda z měkké pěny
- poutka pro bederní pás TOP 24021 a TOP 24022
- výškově nastavitelná hrudní přezka
- pevné dno z materiálu TOPDURA
- polstrované ramenní popruhy
- zátěr proti dešti
- reflexní prvky
Parametry
Hmotnost: 0.86 kg
Rozměry: (v × h × š) 44 x 22 x 30 cm
Použitý materiál: 100% recyklovaný PES (rPET)
Nosnost 9.00 kg
Objem 27 l
Školní třída: střední škola, 2. stupeň ZŠ, 5.třída
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.









