Velký školní set Topgal BAZI 24003 G
| Kód produktu: | setL_BAZI_24003_G |
| Hloubka: | 19 cm |
| Šířka: | 29 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Hmotnost: | 900 g |
| Nosnost: | 7 |
| Objem: | 20 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Cenově zvýhodněná sada batohu do školy Topgal s penálem, pytlíkem na přezůvky a pláštěnkou na batoh pro školačku v 1.-3. třídě. Lehký batoh BAZI je vhodný pro všechny holky od 115 cm. Malé školačky ocení zvířecí vzor v decentních barvách a pevně držící vyměnitelný magnet. Batoh má dvě hlavní objemné komory. Zadní komora batohu je širší, proto do ní vložte nejtěžší učivo a směrem dopředu odlehčujte. V prostřední komoře je umístěna síťová kapsa na zip a jmenovka. Do přední hluboké kapsy na čele batohu se vejde třeba krabička na svačinku, nebo penál PENN 24003 ve stejném designu. Malá kapsička slouží pro drobné poklady.
Hlavní charakteristika
- váží 900 gramů
- pevná, anatomicky tvarovaná záda
- dvě komory a hluboká přední kapsa
- výškově nastavitelná hrudní přezka
- nastavitelné ramenní popruhy
- poutka pro bederní pás
- magnetky na koncích ramenních popruhů (pro snazší uchycení vlajících konců)
- reflexní prvky: na čele a bocích batohu, na ramenních popruzích
- vyměnitelný magnet
- zátěr proti dešti
- pevné, nepropustné dno z materiálu TOPDURA
- batoh byl testován v ITC Zlín
- poutko na zavěšení batohu na lavici
- poutko na přenášení batohu v ruce
Parametry
- Hmotnost: 0.90 kg
- Rozměry (v x h x h): 39 x 19 x 29 cm
- Použitý materiál: 100% Polyester
- Nosnost: 7.00 kg
- Objem: 20 l
- Školní třída: 1.třída, 2.třída, 3.třída
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.










