Dětský batoh Ergobag mini - fialový
| Kód produktu: | F051908 |
| Hloubka: | 17 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Hmotnost: | 500 g |
| Objem: | 10 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Ergobag |
Související produkty
Alternativní zboží
Dětský batoh Ergobag mini - fialový je určen pro děti ve věku 3-6 let.
Jedná se o jednokomorový batoh s ergonomicky tvarovanými zády, s posuvným hrudním popruhem a bederním pásem. Díky těmto prvkům lze batoh ideálně napasovat na záda dítěte. Do batohu o objemu 10l s vejdou i desky formátu A4.
Materiál je z recyklovaných PET lahví, je barevně i tvarově stálý, voděodolný. Výrazné barvy a reflexní prvky přispívají k vyšší bezpečnosti dětí. Každý batoh má 2 ks Kletties - obrázků na suchý zip, které lze dokupovat a vyměňovat. Tím si vytvoříte originální batoh.
Rozměry: 30 x 20 x 17 cm
Váha: 500 g
Objem: 10 l
















