Školní aktovka ArsUna Fresh Flowers magnetic
| Kód produktu: | ARSUNA_54495241 |
| Hloubka: | 24 cm |
| Šířka: | 33 cm |
| Výška: | 41 cm |
| Hmotnost: | 1200 g |
| Nosnost: | 12 |
| Objem: | 18 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Ars una |
ARS UNA Školní Aktovka Fresh Flowers magnetic
Na víku vás přivítá roztomilý ježek na rozkvetlé louce – obklopený jemnými lučními květinami a motýly na tyrkysovém podkladu. Na přední kapse se zahrada rozkvétá znovu – květiny a motýli v růžových a tyrkysových tónech, a jako třešnička na dortu nechybí tyrkysový bambulkový přívěšek , který dodává aktovce hravý šmrnc. Modrý základ s růžovými doplňky drží celý design svěží a dívčí bez přehánění. Tahle aktovka do první třídy není aktovka, kterou uvidíte na každém druhém prvňáčkovi.
- Materiál: polyester
- Rozměr: 330 x 410 x 240 mm
- Typ zapínání: magnetické
- Barva: modrá, růžová
- Reflexní prvky: Ano
- Pohlaví: holka
- Typ aktovky: Kompakt Easy
- Objem: 18 litrů
- Nosnost: 12 kg
- Ergonomický: Ano
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.






