Školní aktovka Herlitz Loop Třpytivý motýl 2dílný SET
| Kód produktu: | W500205849 |
| Hloubka: | 22 cm |
| Šířka: | 31 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Hmotnost: | 900 g |
| Objem: | 15 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Herlitz |
S tímto produktem si zákazníci nakoupili
Další popis:
- prodyšné, ergonomicky tvarované polstrování zad
- anatomicky tvarované, polstrované a výškově nastavitelné ramenní popruhy
- jedna hlavní komora s děleným prostorem
- posuvný hrudní pás
- snadné zapínání na plastovou přezku s odrazkou
- dvě postranní otevřené kapsy s elastickými pásky vhodné na láhev
- přední venkovní kapsa na zip
- reflexní prvky na všech stranách aktovky pro optimální viditelnost a bezpečnost za tmy (materiál 3MTM Scotchlite TM)
- stabilní plastové dno
- voděodolná impregnace
Rozměry: 37 x 31 x 22 cm
Hmotnost: 0,93 kg
Objem: 15 l
Záruka: 2 roky
Materiál: Polyester
Penál:
Vybavený školní penál se dvěma klopami a psacími potřebami značky Herlitz. Na obou stranách klopy je folie pro umístění rozvrhu.
Obsahuje: 8 pastelek, 14 fixů, 1 propisku, 2 tužky HB, 1 gumu, 1 ořezávátko, pravítko 16 cm a malé trojúhelníkové pravítko
Rozměr: 20,3 x 14 x 3,5 cm
Výrobce: Herlitz
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.

















