Školní aktovka Premium Frozen SET
| Kód produktu: | B0-91119 |
| Hloubka: | 21 cm |
| Šířka: | 33 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Hmotnost: | 1050 g |
| Nosnost: | 8 |
| Objem: | 27 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Oxybag |
Po odklopení horní klopy máte k dispozici velkou komoru s dvojitou pohyblivou přepážkou, která slouží k uložení těžších předmětů blíže k zádům. K uložení svačinového boxu je určena přední kapsa s termomateriálem. Postranní kapsy se zipem ukryjí lahev na pití nebo třeba deštník. Pevné dno s nožkami chrání batoh před ušpiněním.
Další popis:
anatomicky tvarovaná, polstrovaná záda
nastavitelné ramenní popruhy
přídavné popruhy v horní části aktovky
hrudní popruh
dvě postranní kapsy na láhev
poutko na přenášení a zavěšení tašky
reflexní prvky ze všech stran
pevné dno s nožkami
spolehlivý kovový zámek s odrazkou na sponě klopy
Rozměry: 39 x 31 x 18 cm
Váha: 1000 g
Objem: 20 l
Nosnost: 8 kg
Penál:
Jednopatrový školní penál s jednou klopou, prázdný. Uvnitř 18 gumových poutek na uložení psacích potřeb a 3 širší gumová poutka na další školní potřeby (gumu, ořezávátko, pravítko). Na rube klopy je průhledná fólie s rozvrhem hodin.
Rozměry: 19,5 x 13 x 3,5 cm
Sáček na cvičky:
Textilní pytlík na přezůvky s dvěmi postranními šňůrkami, které zajistí pevné uzavření a pohodlné nošení přes ramena.
Rozměr: 40 x 27cm
Výrobce: Karton P+P











