Školní batoh Belmil 338-45 Ballerina na kolečkách
| Kód produktu: | O3384587 |
| Hloubka: | 20 cm |
| Šířka: | 33 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Hmotnost: | 1900 g |
| Objem: | 30 l |
| Reflexní prvky: | ano |
| Výrobce: | Belmil |
S tímto produktem si zákazníci nakoupili
Zádová část ukrývá ramenní popruhy pro případ nesení na zádech. Kryje je kapsa se zipem, kterou v případě využití popruhů zahnete dospod batohu a uchytíte na suchý zip. Zakryjete tím kolečka, aby nedošlo k ušpinění oblečení. Nošení na zádech by mělo být jen příležitostné – batoh má vyšší hmotnost a není ergonomicky tvarovaný. Při chůzi po schodech je nutné batoh nést v ruce!
Další popis:
- polstrovaná kapsa pro notebook
- praktický organizér v přední kapse
- 2 boční síťované kapsy
- praktické držadlo pro přenášení batohu v rukou
- teleskopická výsuvná tyč
- reflexní prvky
- voděodolný materiál
Technické parametry:
Rozměry: 47 x 33 x 20 cm
Hmotnost: 1900 gramů
Materiál: polyester
Výrobce: Belmil
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.













