Školní batoh EXPLORE BAR Flowers 2 v 1
| Kód produktu: | Q135088 |
| Hloubka: | 21 cm |
| Šířka: | 29 cm |
| Výška: | 41 cm |
| Hmotnost: | 850 g |
| Nosnost: | 8 |
| Objem: | 25 l |
| Výrobce: | Explore |
Podrobný popis:
dvě komory
anatomicky polstrovaná záda batohu pro maximální komfort při nošení
vyztužené ramenní popruhy
hrudní pás pro maximální komfort při nošení
vnitřní výztuž pro zpevnění dna zajišťující stabilitu batohu při volném postavení na zem
dvě plastové nožky na dně batohu
dvě síťové kapsy na láhev
přední zipová kapsa
vnitřní kapsa s organizérem pro uložení drobností.
Objem: 25 l
Rozměry: 41 x 29 x 21 cm
Hmotnost: 0,85 kg
Nosnost: 8 kg
Materiál: PES 600D PU
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.







