Školní batoh Herlitz Bliss Koně
| Kód produktu: | W50008131 |
| Hloubka: | 18 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 43 cm |
| Hmotnost: | 900 g |
| Objem: | 16 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Herlitz |
- Ergo ES2® System - vertikální posouvání ramenních popruhů
- Ergonomicky tvarovaná polstrovaná, prodyšná záda
- Duální nastavení ramenní popruhů (tj. přídavné popruhy)
- Výškově nastavitelný hrudní popruh
- Reflexní materiály ze všech stran
- Stabilní EVA čelo
- Dno s plastovými nožičkami
- Uzávěry na zip
- Prostorná vnitřní kapsa s integrovaným dvojitým knižním prostorem v hlavní komoře
- Boční kapsy s gumičkami, např. na láhev
- Přední kapsa s přídavnou přihrádkou
Hmotnost: 900 g.
Rozměr: 43 x 30 x 18cm
Výrobce: Herlitz
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.











