Školní batoh Topgal COCO 24016 B
| Kód produktu: | COCO_24016_B |
| Hloubka: | 21 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Hmotnost: | 1080 g |
| Nosnost: | 7 |
| Objem: | 23 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Tříkomorový model COCO je ideální pro malé školáky v první třídě, ale i pro kluky ve vyšších ročnících prvního stupně ZŠ. Praktická tmavá barva nevyžaduje náročnou údržbu a dobře se ladí s každodenním outfitem. Zadní komora je nejširší, sem doporučujeme dát nejtěžší učebnice nebo desky na sešity. Přední komora je o něco užší a je v ní umístěna ještě malá síťová kapsa na zip a jmenovka. Třetí (přední) komora slouží např. na penál PENN 24016 ve stejném designu nebo krabičku na svačinku. Do bočních kapes se vejdou lahve na pití o objemu 0,5 litru.
Hlavní charakteristika
- pevná, anatomicky tvarovaná záda s výztuhou
- výškově nastavitelná hrudní přezka
- nastavitelné ramenní popruhy
- poutka pro bederní pás
- magnetky na koncích ramenních popruhů (pro snazší uchycení vlajících konců)
- reflexní prvky: na čele a bocích batohu, na ramenních popruzích
- zátěr proti dešti
- pevné, nepropustné dno z materiálu TOPDURA
- batoh byl testován v ITC Zlín
- poutko na zavěšení batohu na lavici
- poutko na přenášení batohu v ruce
Parametry:
- Hmotnost: 1,08 kg
- Rozměry (v x h x h): 40 x 21 x 27 cm
- Použitý materiál: 100% Polyester
- Nosnost: 7.00 kg
- Objem: 23 l
- Školní třída: 1.třída, 2.třída, 3.třída, 4.třída
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.











