Školní batoh Topgal CODA 24007 G
| Kód produktu: | CODA_24007_G |
| Hloubka: | 22 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 43 cm |
| Hmotnost: | 960 g |
| Nosnost: | 7 |
| Objem: | 26 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Dvoukomorový batoh CODA vyhovuje všem vyšším školačkám na prvním stupni ZŠ (doporučujeme od 125 cm). Svým objemem vydrží bez problémů až na druhý stupeň. Barvy jsou laděné v decentních tónech růžové a tmavě fialové. Batoh má dvě hlavní objemné komory. Zadní komora batohu je užší než přední, radíme do ní dát nejtěžší učivo a směrem dopředu odlehčovat. V přední komoře je umístěna síťová kapsa na zip a jmenovka. Do hluboké kapsy na čele batohu se krásně vejde krabička na svačinku nebo penál PENN 24007 ve stejném designu. Záda batohu jsou pevná, polstrovaná a anatomicky tvarovaná s hliníkovou výztuhou.
Hlavní charakteristika
- váží lehce přes kilogram
- pevná, anatomicky tvarovaná záda s výztuhou
- dvě komory a velká přední kapsa
- výškově nastavitelná hrudní přezka
- nastavitelné ramenní popruhy poutka pro bederní pás
- magnetky na koncích ramenních popruhů (pro snazší uchycení vlajících konců)
- reflexní prvky: na čele a bocích batohu, na ramenních popruzích
- zátěr proti dešti
- pevné, nepropustné dno z materiálu TOPDURA
- batoh byl testován v ITC Zlín
- poutko na zavěšení batohu na lavici poutko na přenášení batohu v ruce
Parametry
Hmotnost: 0.96 kg
Rozměry (v x h x h): 43 x 22 x 30 cm
Použitý materiál: 100% Polyester
Nosnost: 7.00 kg
Objem: 26 l
Školní třída: 2.třída, 3.třída, 4.třída, 5.třída
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.









