Školní batoh Topgal CODA 25009 G
| Kód produktu: | CODA_25009_G |
| Hloubka: | 22 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 43 cm |
| Hmotnost: | 960 g |
| Nosnost: | 7 |
| Objem: | 26 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Dvoukomorový batoh CODA vyhovuje všem vyšším školačkám na prvním stupni ZŠ (doporučujeme od 125 cm). Svým objemem vydrží bez problémů až na druhý stupeň. Proto jsme jej ladili do klidnějších tónů, které jsou u starších školaček oblíbené.
Batoh má dvě hlavní objemné komory. Do zadní komory doporučujeme dát nejtěžší učivo a směrem dopředu odlehčovat. V přední komoře je umístěna síťová kapsa na zip a jmenovka. Do hluboké kapsy na čele batohu se pohodlně vejde krabička na svačinku, nebo penál ve stejném designu. Záda batohu jsou pevná, polstrovaná a anatomicky tvarovaná s hliníkovou výztuhou.
Hlavní charakteristika
- váží lehce přes kilogram
- pevná, anatomicky tvarovaná záda s výztuhou
- dvě komory a velká přední kapsa
- výškově nastavitelná hrudní přezka
- nastavitelné ramenní popruhy poutka pro bederní pás
- magnetky na koncích ramenních popruhů (pro snazší uchycení vlajících konců)
- reflexní prvky: na čele a bocích batohu, na ramenních popruzích
- zátěr proti dešti
- pevné, nepropustné dno z materiálu TOPDURA
- batoh byl testován v ITC Zlín
- poutko na zavěšení batohu na lavici poutko na přenášení batohu v ruce
Parametry
- Hmotnost: 0.96 kg
- Rozměry: (v × h × š) 43 x 22 x 30 cm
- Materiál: 100% Polyester
- Nosnost: 7.00 kg
- Objem: 26 l
- Školní třída: 2.třída, 3.třída, 4.třída, 5.třída
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.









