Školní batoh Topgal ELLY 23014 B
| Kód produktu: | ELLY_23014_B |
| Hloubka: | 21 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 41 cm |
| Hmotnost: | 900 g |
| Nosnost: | 7 |
| Objem: | 23 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Model ELLY neváží ani kilogram, proto je ideální pro malé horaly od první až do čtvrté třídy ZŠ. Zasněžené hory vytáhnou z postele každého dobrodruha. Batoh má dvě objemné hlavní komory. Zadní komora je objemnější a spolehlivě pojme všechno učení. Přední komora je o něco užší a je v ní umístěna ještě malá síťová kapsa na zip a jmenovka. Přední hluboká kapsa pojme např. penál PENN 23014 ve stejném designu nebo krabičku na svačinku. Do bočních kapes se vejdou lahvičky o objemu 0,5 litru.
Jak ještě snížit váhu batohu? Což takhle dětem dát do batůžku prázdnou láhev nebo jen trochu sirupu na dno lahvičky? Vodu si mohou dopustit ve škole samy - zlehčíte batoh až 0,5 kg váhy!
Hlavní charakteristika
- váží 900 gramů
- má pevná, anatomicky tvarovaná záda
- dvě komory a jedna hluboká přední kapsa
- výškově nastavitelná hrudní přezka
- nastavitelné ramenní popruhy
- konečky ramenních popruhů jsou opatřeny magnetky (pro snazší uchycení vlajících konců)
- reflexní prvky prvky - na čele a bocích batohu
- zátěr proti dešti
- pevné dno z materiálu TOPDURA opatřené nožičkami
- batoh testovalo ITC Zlín
- odnímatelná karabinka na klíče
- poutko na zavěšení batohu na lavici
- poutko na přenášení batohu v ruce
Parametry
- Rozměry: 41 x 21 x 30 cm
- Hmotnost: 0,9 kg
- Objem: 23 l
- Nosnost: 7 kg
- Materiál: 100% Polyester
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.









