Školní batoh Topgal ELLY 24004 G
| Kód produktu: | ELLY_24004_G |
| Hloubka: | 21 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 41 cm |
| Hmotnost: | 900 g |
| Nosnost: | 7 |
| Objem: | 23 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Tmavý batoh s barevnými papoušky Ara je vhodný pro dívky s výškou od 115 cm. Nepřehlednutelný model zdobí přívěsek pírka, které je barevně sladěno s tyrkysovými zipy.
Hlavní charakteristika
- váží 900 gramů
- má pevná, anatomicky tvarovaná záda
- dvě komory a jedna hluboká přední kapsa
- výškově nastavitelná hrudní přezka
- nastavitelné ramenní popruhy
- konečky ramenních popruhů jsou opatřeny magnetky (pro snazší uchycení vlajících konců)
- reflexní prvky prvky - na čele a bocích batohu
- zátěr proti dešti
- pevné dno z materiálu TOPDURA opatřené nožičkami
- batoh testovalo ITC Zlín
- odnímatelná karabinka na klíče
- poutko na zavěšení batohu na lavici
- poutko na přenášení batohu v ruce
Parametry
- Rozměry: 41 x 21 x 30 cm
- Hmotnost: 0,9 kg
- Objem: 23 l
- Nosnost: 7 kg
- Materiál: 100% Polyester
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.









