Školní batoh Topgal LORI 25074 G
| Kód produktu: | LORI_25074_G |
| Hloubka: | 21 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Hmotnost: | 1040 g |
| Nosnost: | 7 |
| Objem: | 27 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Velký dvoukomorový batoh LORI s neonovým leopardem a barevnými detaily padne školáčkám od 125 cm. Díky objemu 27 litrů vydrží až do 6. třídy. V motivu zářícího leoparda si ho oblíbí děti, které mají rády originální a odvážný styl.
Zadní komora je vybavena praktickým organizérem na učebnice a sešity. Přední komora poslouží na penál, svačinový box nebo jiné drobnosti. Uvnitř nechybí síťovaná kapsa na zip a jmenovka. Po stranách batohu najdete dvě kapsy na pití – perfektně sedí na lahev o objemu 0,5 l.
Hlavní charakteristika
- váží lehce přes 1 kg
- 27 litrů objemu – využití až do 6. třídy ZŠ
- dvě prostorné komory a hluboká přední kapsa
- pevná, anatomicky tvarovaná záda s hliníkovou výztuhou
- reflexní prvky ze všech stran batohu
- magnetky na koncích ramenních popruhů
- pevné dno z materiálu TOPDURA s plastovými nožičkami
- příprava pro bederní pás TOP 24021 a TOP 24022
- poutko na zavěšení batohu na lavici
- výškově nastavitelná hrudní přezka
- odnímatelná karabina na klíče
- nastavitelné ramenní popruhy
- PU zátěr proti dešti
- batoh testován v ITC Zlín
Parametry
- Hmotnost: 1,04 kg
- Rozměry (v × h × š): 44 x 21 x 30 cm
- Použitý materiál: 100% Polyester
- Nosnost: 7.00 kg
- Objem: 27 l
- Školní třída: 2.třída, 3.třída, 4.třída, 5.třída
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.








