Školní batoh Topgal LORI 25008 G
| Kód produktu: | LORI_25008_G |
| Hloubka: | 21 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Hmotnost: | 1040 g |
| Nosnost: | 7 |
| Objem: | 27 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Tmavěmodrý objemný model LORI padne všem holkám nad 125 cm a se svým 27 litrovým objemem poslouží minimálně do páté třídy. Kolibřík patří mezi nejoblíbenější motiv, proto jich hned několik zdobí i tento batoh.
V zadní komoře najdete praktický organizér na učebnice a sešity. Do přední komory jsme umístili síťovanou kapsu na zip a jmenovku. Tato komora je jako stvořená pro krabičku na svačinu nebo pouzdro ve stejném designu. Batoh LORI má dvě postranní kapsy na pití, do kterých se vejde například lahev na pití o objemu 0,5 l.
Hlavní charakteristika
- váží lehce přes 1 kg
- dvě komory a jedna hluboká kapsa
- pevná, anatomicky tvarovaná záda s výztuhou
- reflexní prvky: na čele a bocích batohu, na ramenních popruzích
- magnetky na koncích ramenních popruhů (pro snazší uchycení vlajících konců)
- pevné, nepropustné dno z materiálu TOPDURA s nožičkami
- poutka pro bederní pás TOP 24021 a TOP 24022
- poutko na zavěšení batohu na lavici
- výškově nastavitelná hrudní přezka
- odnímatelná karabina na klíče
- nastavitelné ramenní popruhy
- batoh byl testován v ITC Zlín
- PU zátěr proti dešti
Parametry
- Hmotnost: 1.04 kg
- Rozměry: (v × h × š) 44 x 21 x 30 cm
- Použitý materiál: 100% Polyester
- Nosnost: 7.00 kg
- Objem: 27 l
- Školní třída: 2.třída, 3.třída, 4.třída, 5.třída
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.









