Školní batoh Topgal LYNN 26008 G
| Kód produktu: | LYNN_26008_G |
| Hloubka: | 23 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Hmotnost: | 1100 g |
| Nosnost: | 7 |
| Objem: | 27 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Model LYNN patří k největším batohům Topgal. Dvoukomorový batoh ve fialové barvě s krásným motivem může nosit každá školačkak s výškou nad 125 cm.
Zadní komora batohu je ideální na přenášení nejtěžších učebnic nebo desek na sešity. Do přední komory jsme přidali praktickou síťovou kapsičku na zip, třeba na doklady. Hluboká kapsa mezi přední komorou a kapsou na čele batohu má užší vstup, proto se skvěle hodí pro penál ve stejném designu nebo krabičku na svačinky.
Hlavní charakteristika
- váží lehce přes 1 kg
- pevná, anatomicky tvarovaná záda s výztuhou
- dvě komory a dvě hluboké kapsy
- výškově nastavitelná hrudní přezka
- nastavitelné ramenní popruhy
- poutka pro bederní pás
- magnetky na koncích ramenních popruhů (pro snazší uchycení vlajících konců)
- reflexní prvky: na čele a bocích batohu, na ramenních popruzích
- zátěr proti dešti
- pevné, nepropustné dno z materiálu TOPDURA
- batoh byl testován v ITC Zlín
- odnímatelná karabina na klíče
- poutko na zavěšení batohu na lavici
- poutko na přenášení batohu v ruce
Parametry
- Hmotnost: 1.10 kg
- Rozměry: 44 x 23 x 30 cm
- Použitý materiál: 100% Polyester
- Nosnost: 7.00 kg
- Objem: 27 l
- Školní třída: 2.třída - 9.třída
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.









