Střední školní set Topgal BEBE 25012 B
| Kód produktu: | setM_BEBE_25012_B |
| Hloubka: | 19 cm |
| Šířka: | 28 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Hmotnost: | 1080 g |
| Nosnost: | 7 |
| Objem: | 20 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Související produkty
Cenově zvýhodněná sada školní topgal aktovky s penálem a pytlíkem na přezůvky pro školáka v 1.–2. třídě.
Model BEBE je vhodný pro malé kluky s výškou 110 cm. Jde o kompromis mezi aktovkou a školním batohem, s nepropustným organizérem a hliníkovou výztuhou. Inspirací pro motiv byly počítačové herní konzole.
Batoh má jednu velkou komoru se žlutým nepropustným organizérem. Na přední části aktovky najdete dvě praktické kapsičky na zip včetně jmenovky.
Hlavní charakteristika
- váží 1 080 gramů
- pevná lisovaná záda s hliníkovou výztuhou
- jedna komora s nepropustným organizérem a dvě malé kapsy
- reflexní prvky: na čele a bocích batohu, na ramenních popruzích
- magnetky na koncích ramenních popruhů (pro snazší uchycení vlajících konců)
- pevné, nepropustné dno z materiálu TOPDURA s nožičkami
- poutka pro bederní pás TOP 24021 a TOP 24022
- poutko na zavěšení batohu na lavici
- výškově nastavitelná hrudní přezka
- odnímatelná karabina na klíče
- nastavitelné ramenní popruhy
- batoh byl testován v ITC Zlín
- PU zátěr proti dešti
Parametry
- Hmotnost: 1.08 kg
- Rozměry: (v × h × š) 37 x 19 x 28 cm
- Materiál: 100% Polyester
- Nosnost: 7.00 kg
- Objem: 20 l
- Školní tříd: 1.třída, 2.třída
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.











