Školní aktovka Topgal BEBE 25012 B
| Kód produktu: | BEBE_25012_B |
| Hloubka: | 19 cm |
| Šířka: | 28 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Hmotnost: | 1080 g |
| Nosnost: | 7 |
| Objem: | 20 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Model BEBE je vhodný pro malé kluky s výškou 110 cm. Jde o kompromis mezi aktovkou a školním batohem, s nepropustným organizérem a hliníkovou výztuhou. Inspirací pro motiv byly počítačové herní konzole.
Batoh má jednu velkou komoru se žlutým nepropustným organizérem. Na přední části aktovky najdete dvě praktické kapsičky na zip včetně jmenovky.
K aktovce můžete přikoupit penál ve stejném designu a krabičku na svačinku nebo lahev na pití o objemu 0,5 litru.
Hlavní charakteristika
váží 1 080 gramů pevná lisovaná záda s hliníkovou výztuhou jedna komora s nepropustným organizérem a dvě malé kapsy reflexní prvky: na čele a bocích batohu, na ramenních popruzích magnetky na koncích ramenních popruhů (pro snazší uchycení vlajících konců) pevné, nepropustné dno z materiálu TOPDURA s nožičkami poutka pro bederní pás TOP 24021 a TOP 24022 poutko na zavěšení batohu na lavici výškově nastavitelná hrudní přezka odnímatelná karabina na klíče nastavitelné ramenní popruhy batoh byl testován v ITC Zlín PU zátěr proti dešti
Parametry
- Hmotnost: 1.08 kg
- Rozměry: (v × h × š) 37 x 19 x 28 cm
- Materiál: 100% Polyester
- Nosnost: 7.00 kg
- Objem: 20 l
- Školní tříd: 1.třída, 2.třída









