Školní aktovka Topgal BEBE 25002 G
| Kód produktu: | BEBE_25002_G |
| Hloubka: | 19 cm |
| Šířka: | 28 cm |
| Výška: | 37 cm |
| Hmotnost: | 1080 g |
| Nosnost: | 7 |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Model BEBE je jako stvořený pro holčičky s výškou od 110 cm. Jde o kompromis mezi aktovkou a školním batohem, s nepropustným organizérem a hliníkovou výztuhou. Roztomilá lesní zvířátka doplňují jemné třpytky.
Batoh má jednu velkou komoru se žlutým nepropustným organizérem. Na přední části aktovky najdete dvě praktické kapsičky na zip včetně jmenovky. K aktovce můžete přikoupit penál ve stejném designu, krabičku na svačinku nebo lahev na pití o objemu 0,5 litru.
Hlavní charakteristika
váží 1 080 gramů pevná lisovaná záda s hliníkovou výztuhou jedna komora s nepropustným organizérem a dvě malé kapsy reflexní prvky: na čele a bocích batohu, na ramenních popruzích magnetky na koncích ramenních popruhů (pro snazší uchycení vlajících konců) pevné, nepropustné dno z materiálu TOPDURA s nožičkami poutka pro bederní pás TOP 24021 a TOP 24022 poutko na zavěšení batohu na lavici výškově nastavitelná hrudní přezka odnímatelná karabina na klíče nastavitelné ramenní popruhy batoh byl testován v ITC Zlín PU zátěr proti dešti
Parametry
Hmotnost: 1.08 kg Rozměry: (v × h × š)37 x 19 x 28 cm Materiál: 100% Polyester Nosnost: 7.00 kg Objem: 20 l Školní třída: 1.třída, 2.třída
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.









