Studentský batoh OXY Cool Cubes
| Kód produktu: | 3-244 |
| Hloubka: | 24 cm |
| Šířka: | 33 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Nosnost: | 8 |
| Objem: | 29 l |
| Reflexní prvky: | ano |
| Výrobce: | Oxybag |
rozměry: 42 x 33 x 24 cm
váha: 1,05 kg
nosnost: 8 kg
objem: 29 l
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.






