Studentský batoh Topgal RONY 26040 B
| Kód produktu: | RONY_26040_B |
| Hloubka: | 22 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Hmotnost: | 860 g |
| Nosnost: | 9 |
| Objem: | 27 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Dvoukomorový studentský batoh v moderním černo-šedém maskáčovém designu o objemu 27 litrů. Záda batohu jsou polstrovaná a anatomicky tvarovaná z měkké pěny. Uvnitř zadní komory je umístěna polstrovaná kapsa na notebook i tablet.
Kromě dvou hlavních komor má batoh dvě přední kapsy, do kterých se krásně vejde pouzdro na psací potřeby nebo svačinový box. Do prostřední komory jsme umístili síťovanou kapsu na doklady a karabinu na klíče. Postranní kapsy na lahev jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako batoh (perfektně udrží 1,5 litrovou láhev) a reflexní prvky nenarušují celkový vzhled batohu.
♻️ Batoh je vyroben z recyklovaných materiálů, jejichž svrchní materiál i podšívka jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného polyesteru podle certifikace GRS.
Hlavní charakteristika
- dvě komory, dvě přední kapsy
- pevná lisovaná záda z měkké pěny
- poutka pro bederní pás TOP 24021 a TOP 24022
- výškově nastavitelná hrudní přezka
- pevné dno z materiálu TOPDURA
- polstrované ramenní popruhy
- zátěr proti dešti
- reflexní prvky
Parametry
Hmotnost: 0.86 kg
Rozměry: (v × h × š) 44 x 22 x 30 cm
Použitý materiál: 100% recyklovaný PES (rPET)
Nosnost 9.00 kg
Objem 27 l
Školní třída: střední škola, 2. stupeň ZŠ, 5.třída
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.









