Studentský batoh Topgal ROTH 24035 B
| Kód produktu: | ROTH_24035_B |
| Hloubka: | 21 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Hmotnost: | 1240 g |
| Nosnost: | 9 |
| Objem: | 27 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Dvoukomorový objemný batoh v petrolejově zelené barvě pro studenty s výškou nad 145 cm. Záda batohu jsou polstrovaná, anatomicky tvarovaná a pevná díky lehké hliníkové výztuze. Uvnitř zadní komory najdete polstrovanou kapsu na notebook i tablet, v druhé komoře kapsičku na zip a karabinu na klíče. Doladit lze s ETUE 24035 ve stejném designu.
Hlavní charakteristika
- váží 1 200 gramů
- dvě komory, dvě přední kapsy
- pevná lisovaná záda s hliníkovou výztuhou
- poutka pro bederní pás TOP 24021 a TOP 24022
- výškově nastavitelná hrudní přezka
- pevné dno z materiálu TOPDURA
- polstrované ramenní popruhy
- zátěr proti dešti
- reflexní prvky
Parametry
- Hmotnost: 1,24 kg
- Rozměry: (v x h x h) 44 x 21 x 30 cm
- Použitý materiál: 100% Polyester
- Nosnost: 9.00 kg
- Objem: 27 l
- Školní třída nebo věk: střední škola, 2. stupeň ZŠ, 5.třída
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.









