Studentský batoh Topgal RUBI 24033 B
| Kód produktu: | RUBI_24033_B |
| Hloubka: | 22 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Hmotnost: | 1200 g |
| Nosnost: | 9 |
| Objem: | 27 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Tmavomodrý studentský batoh s tmavě modrým žíháním pro studenty od 145 cm. Batoh má dvě komory, propracovaný zádový systém a stylovou nášivku.
Objemný dvoukomorový batoh v temně modré barvě s modrým žíháním. Záda batohu jsou polstrovaná, anatomicky tvarovaná a pevná díky lehké hliníkové výztuze. Uvnitř zadní komory je umístěna polstrovaná kapsa na notebook/tablet a druhá menší na mobil či powerbanku.
Kromě dvou komor má batoh dvě přední kapsy, do kterých se krásně vejde ETUE 24033 ve stejném designu. Uvnitř jedné z komor najdete síťovanou kapsu na doklady a karabinu na klíče. Reflexní prvky nenarušují finální vzhled batohu. Postranní kapsy na lahev s pitím jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako batoh, perfektně udrží 1,5 litrovou láhev.
Hlavní charakteristika
- váží 1 200 gramů
- dvě komory, dvě přední kapsy
- pevná lisovaná záda s hliníkovou výztuhou
- poutka pro bederní pás TOP 24021 a TOP 24022
- výškově nastavitelná hrudní přezka
- pevné dno z materiálu TOPDURA
- polstrované ramenní popruhy
- zátěr proti dešti
- reflexní prvky
Parametry
- Hmotnost: 1,20 kg
- Rozměry (vxhxš): 44 x 22 x 30 cm
- Použitý materiál: 100% Polyester
- Nosnost: 9 kg
- Objem: 27 l
- Školní třída: střední škola, 2. stupeň ZŠ, 5.třída
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.









