Školní batoh Topgal KIMI 24020 B
| Kód produktu: | KIMI_24020_ B |
| Hloubka: | 21 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 43 cm |
| Hmotnost: | 1020 g |
| Nosnost: | 7 |
| Objem: | 26 l |
| Reflexní prvky: | ano, ze všech stran |
| Výrobce: | Topgal |
Černý dvoukomorový batoh se skvěle hodí pro holky i kluky od 125 cm. Dvoukomorový model KIMI měří na výšku 43 cm, proto svým objemem poslouží minimálně do páté třídy. Zadní komora batohu je o užší, najdete v ní malou síťovou kapsu na zip. Přední komora je širší a velmi objemná. Do hluboké kapsy na přední komoře se vejde penál PENN 24020 ve stejném designu nebo krabička se svačinou. Do boční kapsy se vejde lahvička na pití o objemu 0,5 litru.
Hlavní charakteristika
- váží 1 kg
- pevná, anatomicky tvarovaná záda s výztuhou
- dvě komory s malou přední kapsou
- výškově nastavitelná hrudní přezka
- nastavitelné ramenní popruhy
- poutka pro bederní pás
- magnetky na koncích ramenních popruhů (pro snazší uchycení vlajících konců)
- reflexní prvky: na čele a bocích batohu, na ramenních popruzích
- zátěr proti dešti
- pevné, nepropustné dno z materiálu TOPDURA
- batoh byl testován v ITC Zlín
- odnímatelná karabina na klíče
- poutko na zavěšení batohu na lavici
- poutko na přenášení batohu v ruce
Parametry
- Hmotnost: 1,02 kg
- Rozměry: 43 x 21 x 30 cm
- Použitý materiál: 100% Polyester
- Nosnost: 7.00 kg
- Objem: 26 l
- Školní třída: 2.třída, 3.třída, 4.třída, 5.třída
- Ročně vidíme okolo 1.300 dětí zkoušet si školní batoh či tašku, prodáváme je již 15 let.
- Díky tomu VÍME, jak a komu která taška či batoh na zádech sedí nejlépe.
- Dovedeme Vám dobře poradit i na dálku.
- Pravidelně publikujeme články do naší poradny, kde řešíme nejčastější problémy.
- Máme nejširší výběr online a spolupracujeme s 25 výrobci.
- Točíme videa, která Vám pomáhají při výběru a rozhodování.
V případě reklamace nabízíme pomoc.









